A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

B2N - Shum Nice  (Feat. Glidis & Ergysi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/01/2012

2012-01-27T12:21:21

B2n :one two step back
Ti Je mis un Kam Lek Vajzat E Tjera un i refuzoj muziken e kohen ty ta kushtoj se ti je unike ndoshta un katil shum po me pelqen ajo foto qe ke vu ne profil sonte do te dalim un dhe ti do ta ndezim klubin pershendes me kengen "vajze ndaloje vrapin" . . .

ref:se ti je shum nice and you make me hott shum nice oooooo
se ti je shum nice and you make me hott shum nice oooooo

sa her ne sy te shoh un e di se ti mu ndjen deshiren qe un kam tani dua te ta them se sa te dua ti se kupton sa shum te detikohem po ti spo e vlerson

se ti je shum nice shum hot shum hight ke stil ekstrevagate.. and you make me fly cdo gje qe kam une ty do ta jap dukesh edhe si kukull kur je pa makeup(mejkap)ling bling rrezaton me çmende mua dhe krejt dynjan..tjeret le te flasin prap un dhe ti number one

ref:se ti je shum nice and you make me hott shum nice oooooo
se ti je shum nice and you make me hott shum nice oooooo

ref:se ti je shum nice and you make me hott shum nice oooooo
se ti je shum nice and you make me hott shum nice oooooo
se ti je shum nicee ehhhee ohohoh nice you are niceee


Ky tekst u dërgua nga Djali Keq North-side   otrotrness   AldonaOna
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019