A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • B2N
  • S'Jeni Gangsta

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

B2N - S'Jeni Gangsta


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/04/2014

2014-04-17T16:38:32

JETOJ N'LEZH JO N'BROOKLYN
I VOGEL ME U PA ME TALENT SIKUR BRUSLI
QIJA NANEN T'KISHA ME KEN SHOK
EDHE ME YOUNG BUCK EDHE YOUNG JOCK
QE EDHE B EDHE 2 EDHE N TJETER NUK KA
KOT E KE
NESE PO DONI PROBLEME ME SHIFE TARGEN
L EDHE E
HEY SHKODRA NAQETEKEN E BARIT E PI
ME 1 SHOK T'LAGJES EDHE ME DJALIN E AXHES
KILOMETRAZHI FUCK TOP
VAKE POLICI MA N'XORRI TABELEN
DREQIN SI PASH SE M'SHEFEN SI KETRAT
UNE NUK NALEM SE NUK I KAM LETRAT
VARINI KARIN U BAN RREPISTA EDHE PUNTORT E LLACITPATLLAKEN E VOGEL E MAJ N'BREZ
EDHE DO SHOK PREJ LACIT

SE DI SE CA MUTIN PO FLASIN KTO PLESHTA
VARINI KARIN NUK DINI ME I LIDH 2 RRJESHTA
VETEN E RRENI PO THONI SE JENA GANGSTA
S'JENI GANGSTA S'JENI GANGSTA

SHKERDHATACIONALITETA-G
PSE FRYHESH SI MC?
PER MUA JE KAKARDHI
BBBBBBBBBBB B2N
MERRE MERRE MERRE EMRIN TEM
THIRRINI TRUNIT MOS LENI SI QEN
KAPENI TEMIN E BANU ME EMER
KOPJONI SA T'DONI PO TI NUK KE ZEMER
VARINI KARIN JU VETEN E RRENI
NENONI SE KENI EMER
MUZIKA DHE RREPI NUK BAHET SI JU
JO ASHTU PO KSHTU
ME TRALALALALA ME U U U U U


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019