A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • B2N
  • Albania Kosova Tirana Prishtina (are You Ready)

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

B2N - Albania Kosova Tirana Prishtina (are You Ready)  (Feat. Lyrical Son)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/02/2013

2013-02-13T12:49:28

Featuring

Lyrical Son


Jom Njeri i thjeshtë e jo
i rritum n'mene i plot me
talent e i njoftum n'shum vene
i dashtun per femra ktoo e
thom per s'dytii ato qe s'na
dojn krejt xhelozia i mbytii
Eyy tii bjondinee psee po fol
mbas shpine Mc MARKO menemadh po thu
Kjo o puna ime un i qarti femnat i pushtoj n'zemera
pa marr parasysh un jav rriti emrat Te venii i qojm ato
qe na rrespektojn oo Da.Killa
per ksii sene e tjertt lett xhelozojn
Ka po shkoj po na thojn
qe ky grupii qe po knon
e blejn kopjen e albumit
e te shpiaa shkonn e lshon
Nese Jeni Me MU
Qonii duart lart
On the top Talent
On the top on tap
se Ma emira je ti kta krejt edin
Se ti krejt ii dhez SHkup
Tiran e Prishtinë ­­


Lyrics submited by Mc Marko
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019