A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

B2N - Weezy


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/10/2013

2013-10-23T11:49:06

Këngë e albumit:

"B2n"


Muzika eshte art, jo me tregu se je i fort
Jo me tregu se je bastard, pasha zotin na keni lodh

E dim si i fitojn cmimet, shumica e kengetarve
Ju fitoni cmime Un Zemrat e SHQIPTARVE

Cdo dit po shtohet lista
Disa emrave tu i vu viza
Por kur tna prishet gjiza
Do vijm prap kto miza

Nqs me jep respekt te jap respekt 2 fish
Nqs ske respekt je vec 1 cop mish me 2 sy

E kam me ty
Qe mke zhgenjy
Pse me pshty n'rrug
Un ty tkisha pshty

Secili ka stilin e vet
Une po nigjohem ne cdo qytet
Ne cdo shtet ku cdo shqiptar
SHQIP FLET

Ref ( x4 )
DIKUJT I DUKET VETJA "WEEZY"
JENI MBLEDH SI KOKRRA ORIZI
Hey Ya Men Take It Easy
Nuk vlen ma shum se camcakizi

Cilen e bana ma mir
Pjesen e 1
Apo
Pjesen e 2

Levizeni B@then Levizeni Kryt
Hapini Vesht edhe Hapini Syt

Preke Me DORE SE NA MARRIN MSYSH
Un jam prefesori ti je zysh

Sje i zoti me fol Ske gja n'stomak
Kur nuk ke cigare mos kerko cakmak

Mos kerko shkak se nuk jam tu tshajt
Jam Me Anen e Djatht Edhe Me Anen e Majt

Kundershtaret friksohen kur i afrohem zones
jam i rrezikshem si lojtaret e BARCELONES

Jena Rrit Rrugve Sjena Fake Si Kokashta
Ktu B2N Me Shok Tjert Tdalin Jashta

Ref ( x4 )
DIKUJT I DUKET VETJA "WEEZY"
JENI MBLEDH SI KOKRRA ORIZI
Hey Ya Men Take It Easy
Nuk vlen ma shum se camcakizi


Ky tekst u dërgua nga  Djal1Keq
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019