Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


B2N - Kalle Zemer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/02/2014

2014-02-07T21:33:10

Pjesëmarrëse në

Top Fest 11
REF. 2x.

Kalle zemer kalle
Ngadal me ngadale
N foto kcen si valle
Nese sonte nuk ka halle

Afrohem avash
Ti flas mos ti flas
Ajo buzen ne gaz
Si femer me klas
Pershtatet me mu
Si viti me bas
Me te kisha jetu
Edhe ne alkatrraz
Ajo pom shen
UN po e shoh
Ajo pom njeh
Une spo e njoh
Me vete e them
Nuk ka si kja

Flokt e zeza t drejta
Buzqeshje fantastike
Meriton komplimente
Dhe fjal romantike
Kafshon buzet pas qdo fjale
Dukesh teper sensuale

REF. 2x.

Kalle zemer kalle
Ngadal me ngadale
N foto kcen si valle
Nese sonte nuk ka halle

Hey qkemi
Si e ki emrin
Un jom vito
Ti pom dukesh sexy
To t tregoj meshum
A te kujtohem un
Majep numrin
Ose ma thuj emrin
Dhe po tpres inbox
Buz natyrale jo me botox
U habita kur tpash se ngjan si megan fox

Flokt e zeza t drejta
Buzqeshje fantastike
Meriton komplimente
Dhe fjal romantike
kkafshon buzet pas qdo fjale
Dukesh teper sencuale

REF. 2x.

Kalle zemer kalle
Ngadal me ngadale
N foto kcen si valle
Nese sonte nuk ka halle

REF. 2x.

Kalle zemer kalle
Ngadal me ngadale
N foto kcen si valle
Nese sonte nuk ka halle


Ky tekst u dërgua nga Alina
Më Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet