A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

B2N - Ne Dashuri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/12/2014

2014-12-16T17:44:05

ref
Ne Jeten Time
Ishe Gjeja Me E Bukur
Kur Te Humba E Kuptova
Se Cfare Kam Humbur

X2
Vetes Do Ja Fal
Ne Dashuri Kam Ber Mekat
Syt Mu Thane
Pa Te Par

Pa Ty Nuk Ka Festa
Kjo Ver Kaloj Si Vjeshta
Buzt Mu Thane Nga Etja
Per Puthje Te Nxehta
Me Shum Me Vret Heshtja
Per Ty Su Kujdesa
Paske Qen E Shtrejta
Prap Jetoj Me Shpresa

Pa Ty Jam I Verber
Se Shikimin Ma Ke Mar
Ti Je Drita E Syve Te Mi
T'lutem Kthehu Sa Me Par
Sjam Krenar Per Ca Kam Ba
Kto Jan Pasojat E Gabimit
Nese Ti Naj Her Mke Dasht
Haj Tja Nisim Prej Fillimit
Nuk E Kam Perulje
Qe Pe Tbaj Lutje
Shkaku Jam Un
Qe Ti Po Kalon Vujtje
Ti Je Nje Pjes E Zemres Thyme
Un Jam Pjesa Tjeter
Fjale Qe Kur Sti Thash Ty
PO Ty Shkruj Ne Leter

ref
Ne Jeten Time
Ishe Gjeja Me E Bukur
Kur Te Humba E Kuptova
Se Cfare Kam Humbur

X2
Vetes Do Ja Fal
Ne Dashuri Kam Ber Mekat
Syt Mu Thane
Pa Te Par

ref
Ne Jeten Time
Ishe Gjeja Me E Bukur
Kur Te Humba E Kuptova
Se Cfare Kam Humbur

X2
Vetes Do Ja Fal
Ne Dashuri Kam Ber Mekat
Syt Mu Thane
Pa Te Par


Ky tekst u dërgua nga Muki Gv
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019