Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

B2N - Vlla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

13/11/2019

2019-11-13T20:08:27

Muzika & Teksti:

B2N
Zoti ta jep jeten
Dikush jeten ty ta merr
Per 1 fjal goje
Situata u kthy nsherr
Kjo bot nuk esht e drejt
Sepse toka u kthy nferr
Ndit te mia nuk ka drit
Ka vetem terr
Mduket anderr kur mendoj
se ti nuk je nkyt bot
Per hir tfemive dhe families
Duhet tjem i fort
Nuk e di nuk e di
Si me mban kjo tok
Brenda trupit ndjehem bosh
Kam vetem lot

O vlla, o vlla, per ty zemra mu ka nda
Per ty shpirti mu ka plas
O vlla, o vlla, per ty zemra mu ka nda
Per ty shpirti mu ka plas

Cfar ti them un djalit
Si tja shpjegoj nuk e di
Cdo dit ai me pyet
Se ku ndodhesh ti?
Shtepia duket bosh
Edhe muret bardh e zi
Mallin pak a shuaj me disa fotografi

Ti je engjell
E di na sheh nga lart
Ti je engjell
jeton ne parajs
Sa shum Zoti tpaska dasht
Pa ty shpirti mu ka plas


Më Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet