Më mbaj mend (për 1 muaj)

B52 - Erdh Koha Me Ngre Bari (Feat. N.A.G & Cyanide)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

B-52:
Inotro:
ej ca a ka bohet?
jo jo po kape telefon
e thirre dikush se sdi ca a ka bohet
munde me cato 5 vlla qe mi dhe ti bre
shit ej ami cato 5 vlla

Ref:
Tash asht koha me ngre
erdh koha me ngre bari
u bo cdo sen monoton
e per kerrkon spo mhan kari 2x

N.A.G:
Shkoj n'wc
me dosta jam dal e po dojn me ngre
nja tri a katra i rrolliti
zot cfar tripi
nji femen e fort yo bytht mi qiti
ajo haj shtremt po m'kqyr qaj tipi
ti qi nonen jo ti se je i pim ti
po shkoj vet hajt cohm kom ca kari pom pret
e kan kap njerzia kryt ndor
cfar muzike po qet
alboliksat neper klluba tuj smokit
nQoft se zihet naj sen na rrim u ja nisni me ik
po pertoj me sjell po ftyres e han patik
kur jam high kom qef me fol politik
kryetar ishalli Kosova rrepublik
teper m'ka trull a dost qiky bit
kalojn pak koh e tjera jan tu u gatu
e femra sms porosi a tuj m'cu
idiot kape telefonin
po du me ta ni zonin
po spo di a jam gjall m'ka ra tensioni
visari, jetmiri e gzim hajdini
dilni jash nese sun e perballoni timin

Ref:
Tash asht koha me ngre
erdh koha me ngre bari
u bo cdo sen monoton
e per kerrkon sem mhan kari 2x

Cyanide:
eyo
se une du me ngre bari e sen sdu me dit
tan diten tuj ma tesh un kit sen e kom dit
qe masi ti ngrej tri tima
ti munesh me ma lan talen
e di qe jom ba byth po me percjell e kom fjalen
mi cel kafazin mi lan te kqijat mu zhduk
ishalla sem zen naj dit keq se nuk kam ca me hup
kurbetqari n'amerik munet let mu shkatrrue
une n'qat dit muna luften me ta cmontue
ruju haver ruju
tkom than 1 her ik ik
se ti qi ropt kejt vet se ti kone rrezik
e shohim masanej kush asht i lig per armik
kur te gjej dikush trupin tend tu lUndru nErenik
se bojna high me mafia qe se lo veten me cof
pidh a vec me e qi e jo me ja kushtu naj strofe
kam probleme ma te mdhaja se me dal ne ekran
e nese ti nuk je un ti nuk je veteran

Ref:
Tash asht koha me ngre
erdh koha me ngre bari
u bo cdo sen monoton
e per kerrkon sem mhan kari 2x

B-52:
jom narkoman
shkoj dej n'amsterdam
ulna n'restorant i porosis nja dy gram
shkoj me na pushit
n'majami south beatch
e blej nji box import edhe nisna tu pic
e rrolliti dhe 1 bllon ndoshta naj dhen tekic
e nese ki problem ta ha mamin n'cic
t'qi nanen n'kith
n'amblullanc perfundon
pi furri ne cdo rim shkon drejt n'mikrofon
viktim sum teston t'lo pa tekst t'lo pa dhom
sa her qe t'mes pa bari n'gush kari pom shkon
kjo jet, kjo femen, kjo pun kjo shkoll
ngrej bari n'kurbet e prehi bari n'kosov
24/7 rutin percdo dit
bo ti me gisht e t'kallxoj kush a ma sick
ALBOHOLICS cdo sen monoton
ska met tjeter sen vec me ngre edhe 1 pllon

Ref:
Tash asht koha me ngre
erdh koha me ngre bari
u bo cdo sen monoton
e per kerrkon sem mhan kari 2x


Ky tekst u dërgua nga Strader Sev


Nuk kemi video për këtë këngë.


B52
Featuring: Cyanide & N.A.G
Publikimi: 18/10/2007


B52 - Erdh Koha Me Ngre Bari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdh Koha Me Ngre Bari".
3. Video është e këngës "Erdh Koha Me Ngre Bari", por nuk këndohet nga B52.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga B52:


Komente 0