Më mbaj mend (për 1 muaj)

B52 - Wtf 2012 (Feat. Potera)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

........................................................
Qa dreqin o ka ndodh
Qa dreqin o ka ndodh
........................................................

B52
........................................................
WTF qa dreqin o ka ndodh
A ka ktu naj ligj shtet pa kontroll
Qfar armatimi dvyn qiti paret ndor
Qfar malli pe don me ..............
WTF na bari spo hajna
Burrokraci qata ju thirrin hajna


Ky tekst u dërgua nga  GazmendB52
Featuring: Potera
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/08/2012


B52 - Wtf 2012
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Wtf 2012".
3. Video është e këngës "Wtf 2012", por nuk këndohet nga B52.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga B52:


Komente 0