Më mbaj mend (për 1 muaj)

B52 - Ajo Pom Kqyr Mu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

...................................................
Po thojn ...... youtube si views
Athu pse se nashta se nbeth nuk um puth buza
Haa jom i vetmi qe kurr sum ka honger gugja
Pot doket vetja star e yoo bich
Kthen jo kerkujn un si tutna
E di se kur tum qohet ti boj zorrt si mahuna haha
Jom hi n'trip me picurka
Po thojn jon tmaj po ngat meje jeni shtrufa
Repi osht rep si n'Kosov si U.S.A
Senet e mija t'qojn n'kom t'shtin me qit pluma
Per qef qi pidha po un po qi veq kurva
...................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendB52
Publikimi: 01/02/2013


B52 - Ajo Pom Kqyr Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Pom Kqyr Mu".
3. Video është e këngës "Ajo Pom Kqyr Mu", por nuk këndohet nga B52.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga B52:


Komente 0