Më mbaj mend (për 1 muaj)

B52 - Freestyle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

.......................................................................
Sikur valt e detit rimovati
Stil UNIKAT e ty pot vjen inati
A jeni gati a jeni pregadit
B52 ne mikrofon mu paraqit
A osht vakti a kom ardh shum von
Se kom ni qe repin mas dore e keni lon
Nr.1 e kom pozicionin
Prej dites se par kur e kapa mikrofonin
E kom njet une me ma ni bota zonin
Per derisa do papaka po ma hupin tensionin
.......................................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


B52
Publikimi: 07/02/2013


B52 - Freestyle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle".
3. Video është e këngës "Freestyle", por nuk këndohet nga B52.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga B52:


Komente 0