A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Baba Majac - Baby


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/02/2019

2019-02-09T20:00:02


Sorry, this song lyrics is not yet available "Baby" sung by Baba Majac.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Baby".
The music video from Baba Majac attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Ambra - Baby

(Baby oh baby,baby oh baby)

Baby oh baby mos ngjo fjalet e tjerve
Baby oh baby hajde e m’boj per vete

Shake my body shake my body shake my body love
When I shake my body love
Bojna party bojna party bojna party love
Sonte bojna party love

Mthuj qe dukem really nice e po don m’em pa ti
Sot po du me ty me dal ti a je gati?

Baby oh baby mos ngjo fjalet e tjerve
Baby oh baby hajde e m’boj per vete(x2)

Po du vec love nuk po du jo money
Sa shum m pelqen kur po m’thirr ti honey
Boten e harroj sa her jena bashk, bashk
Sdu me dit, sdu me dit per tjetrin sen tash

E di qe po t’mer malli, e di qe po t’mer malli
Se nje si un,nje si un nuk e gjen honey(x2)

Mthuj qe dukem really nice e po don m’em pa ti
Sot po du me ty me dal ti a je gati?

Baby oh baby mos ngjo fjalet e tjerve
Baby oh baby hajde e m’boj per vete(x2)

Baby oh baby mos ngjo fjalet e tjerve
Baby oh baby hajde e m’boj per vete(x2)

Mc Stobs - Baby

- Verse 1 -
Afrohem te shoh, te kem, te prek
Te ndjej trupin tend, nxehtesin qe jep
Te ndjej aromen tende ne cdo hap kur me ndjek
Te jesh ti afer meje, me ben te ndihem mbret
Futemi ne club, baby whats up
Te dehur jemi pak, prandaj atmosferen hap
I marrim dy, tre gota edhe ngjitemi ne lart
Ti do te jemi vetem zemer, e kuptoj qart
E kuptoj qart se ca do ca kerkon
E kuptoj qart muziken qe preferon
E kuptoj qart jo, nuk eshte von
Because i can turn your body to the music

- Chorus - x2
Yeah, Baby Bring your body to my body and
Stay, Baby I will do the rest for the rest of your party

- Verse 2 -
Si thua baby te kalojme te plani B
Ta vazhdojme festen ne dhomen VIP
Te jemi vetem, vetem une dhe ti
Ta kthejm imagjinaten ne nje nat plot me magji
ABRRAKADABRRA
Nje shkop magjik
Mendoi 3 deshira edhe hidhu ne aksion pa frik
Jam i kujdesshem, seshte hera e pare
As e dyta as e treta nuk ka qen si hera e pare
Ta siguroj 100 % pervoj
I ri ne kte zanat por i vjeter ne loj
I ri ne kte zanat por i vjeter ne loj
Ne shenjester i qart, thirrem cowboy
E kuptoj qart se ca do ca kerko
E kuproj qart jo, nuk eshte von
Because i can turn your body to the music

- Chorus - x2
Yeah, Baby Bring your body to my body and
Stay, Baby I will do the rest for the rest of your party

Jonald Haxhia - Baby

Me nje shikim pa asnje fjale shume te kuptoje
Ti mire e di se pa ty zemer nuk jetoje
Me syte e bukur buzeqeshjen zerin tend
Jam dashuruar baby me ke lene pa mend

Refren x2:
Baby baby sa te dua une e di
Dy syte e tua sikur me kane bere magji
Baby baby trupin tend kur ledhatoje
My sexy lady vetem per ty po mendoje

Baby baby sa te dua une e di
Dy syte e tua sikur me kane bere magji
Baby baby trupin tend kur ledhatoje
My sexy lady vetem per ty po mendoje

Hey baby je e embel karamel
tani hyre me nuk del,
prej zemres time
Hey baby s`ka arsye qe ndalon
Kete ndjenje qe me pushton
Nuk e di a me kupton
Se fjalet per ty do ti ktheje ne veper
S`te nderroje me asnje tjeter
Zemer ti je kryeveper
Large teje jeta ime s`ka kuptim
C`do gje s`eshte si ne fillim
Sa te dua shpirti im

Prekjet e tua shpesh me cojne ne tjeter bote
Sa shume i lumtur jam zemer nuk e shprehe dot
Arome e trupit tend,puthja jote me deh
Nje dashuri qe te verbon edhe nuk sheh

Refren:
Baby baby sa te dua une e di
Dy syte e tua sikur me kane bere magji
Baby baby trupin tend kur ledhatoje
My sexy lady vetem per ty po mendoje

Hey baby je e embel karamel
tani hyre me nuk del,
prej zemres time
Hey baby s`ka arsye qe ndalon
Kete ndjenje qe me pushton
Nuk e di a me kupton
Se fjalet per ty do ti ktheje ne veper
S`te nderroje me asnje tjeter
Zemer ti je kryeveper
Large teje jeta ime s`ka kuptim
C`do gje s`eshte si ne fillim
Sa te dua shpirti im

Refren x2:
Baby baby sa te dua une e di
Dy syte e tua sikur me kane bere magji
Baby baby trupin tend kur ledhatoje
My sexy lady vetem per ty po mendoje

Baby baby sa te dua une e di
Dy syte e tua sikur me kane bere magji
Baby baby trupin tend kur ledhatoje
My sexy lady vetem per ty po mendoje.


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019