Më mbaj mend (për 1 muaj)


Baba Trodon - Syn
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syn".
3. Video është e këngës "Syn", por nuk këndohet nga Baba Trodon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Baba Trodon - Syn (Feat. Mc Tanny)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/10/2013

2013-10-20T18:16:21+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Syn" kënduar nga Baba Trodon.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Redina Trieshi - Syn

Zemer kallxom sonte si e kalon
U ba shum kohe pa fol un me ty
Di qe ke menu se me zevendeson
Ama kush ma shum s’te intereson

E n’ty u binda
Se per ty u linda
Per ty isha gjithcka
E n’ty u binda
se per ty u linda
Po nuk gaboj ma

Refreni
Se un ty ta fala zemren
Ta fala zemren
E se menova se pa ty najher do rrija
Ta fala zemren
Ta fala zemren
E se menova se najher pa ty do rri
Nuk kam kohe me hup me ty ma
Skam kohe me hup me ty ma
Ma mir prej kur jena nda
Syn shko mos u kthe ma

Na jena ata
Qe shum kena pa
Jena zan, jena kthy
Jena na ata
Qe shum kena than
Per njani tjetrin krejt i lam

E n’ty u binda
Se per ty u linda
Me ty deshta gjithcka
E n’ty u binda
Se per ty u linda
Po nuk gaboj ma

Refreni...

Se kam kuptu
Pse ishe ti te un
Per ty s’jam une

E di qe shum je pendu
E as nuk gjen ma si mu
Pak ma pak du me t’shiku
Se di pse veten e rren
Se kyt vajzen e kthen
Ma nuk t’la un me mpengu

Nuk kthena ma harroje
Mos u muno
Syn sma nin ma nigjoje
Mos u muno

Refreni...

Per mu zemer
S’je ma emer
Se ti zemer
S’ke ma emer

Florian Beqiri & Lindon Berisha - Syn

One Love,One Love
Feel Me Gal Dem no no no

Floriani
Sonte po bona gati
Pe ni pom thrret mu fati
Afer,Shum afer jom
Me veti un qellimin e kam
T'pash ty,Teper e mir,
M'bone ti perveti
Shum shpejt,Ket se menova
Hajde ti ma ngat se marova

Floriani Reff
Syn,Syn,Syn,Syn,Ç'do minut
Je kam ka m'vyn,m'vyn,m'vyn,m'vyn
Je vetmi syn,syn,syn,syn
Tjeter so kam vyn,vyn,vyn,vyn
Per mu je
Syn,Syn,Syn,Syn,Ç'do minut
Je kam m'vyn,m'vyn,m'vyn,m'vyn
Je i vetmi syn,syn,syn,syn
Tjeter so kam vyn,vyn,vyn,vyn
Veq ti o syn

Floriani
Boll mo me kto arsye
Nuk po na bojn mir dyve
Thuje veq nje fjal per mu
Mos me le ne pritje se s'du
Kurr mo s'ko me t'harru
Nuk um del prej mendje
Vet je,Kshtu nuk t'ka hije
Femen sikur ti me shije

Floriani Reff
Syn,Syn,Syn,Syn,Ç'do minut
Je kam m'vyn,m'vyn,m'vyn,m'vyn
Je i vetmi syn,syn,syn,syn
Tjeter so kam vyn,vyn,vyn,vyn
Per mu je
Syn,Syn,Syn,Syn,Ç'do minut
Je kam m'vyn,m'vyn,m'vyn,m'vyn
Je i vetmi syn,syn,syn,syn
Tjeter so kam vyn,vyn,vyn,vyn
Veq ti o syn

Lindon:
Syt e mi t'shohin veq ty
Imagjino sa mir ishim kon na dy
Simpatizoje syn,
I wanna boom boom baby,Wanna Boom Boom
I'm not a run run daddy not a run run
Dj will be my sun sun,lady,Be my sun sun
The Amigo the longest yard,Come with me
Let me be your bodyguard
Më Shumë Këngë Nga Baba Trodon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë