Më mbaj mend (për 1 muaj)

Babeta Shahini & Rati - Me Mire Syri Se Sa Nami Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14

e shkreta une se cme ka gjet
o thuje mos e mbaj sekret
nje djale i ri mo osht bo sebet
o fajin ti e pate vet

e shkreta un se cme ka gjet
po do ta them se mbaj sekret
nje djal i ri mo osht bo sebet
po fajin un se pata vet

Ti ndalu pak moj
goce e vogel ska lezet
Por cte kam bo moj
un i shkreti qe sme flet

jari nani nani nani
per nje puthje s'bohet nami
i ngaterron punet shejtani
me mire syri sesa nami (2her)
Rati & Babeta Shahini
Publikimi: 01/12/2006
Orkestrimi: Ilir Balla


Babeta Shahini & Rati - Me Mire Syri Se Sa Nami
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mire Syri Se Sa Nami".
3. Video është e këngës "Me Mire Syri Se Sa Nami", por nuk këndohet nga Babeta Shahini & Rati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Babeta Shahini:


Komente 0