Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baboo Darabuka & Dj Benity - Dashnia Si Mafia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2x
Sonte a dojna mu knaq
Dashnis spo i gjejna ilaq
Smundje e lojna me me mbet
Pa te sna duhet kjo jete

[REF. 2x:]
Ah kjo Dashnia ah kjo dashnia
O si mafia me dy alltia
Njonen me veti tjetren te shpia
Ah kjo dashnia, hej

2x
Sonte kurrgjo s'osht gabim
I bojna krejt me qellim
Krejt ashiqare i bojm
Problemet krejt i harrojm

[REF. 2x:]
Ah kjo Dashnia ah kjo dashnia
O si mafia me dy alltia
Njonen me veti tjetren te shpia
Ah kjo dashnia, hej
Baboo Darabuka & Dj Benity
Publikimi: 14/07/2018
Muzika: Ardian Kastrati
Teksti: Kreshnik Avdiu
Video Produksioni: BUG Production


Baboo Darabuka & Dj Benity - Dashnia Si Mafia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia Si Mafia".
3. Video është e këngës "Dashnia Si Mafia", por nuk këndohet nga Baboo Darabuka & Dj Benity.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Baboo Darabuka:


Komente 0