Baci's
Baci's
Baci's
  • Emri i Vërtetë:
  • Samet Shala:
  • Vendlindja:
  •  Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Baci's është këngëtar i njohur. Baci's apo me ndryshe Samet Shala eshte vellai i Big Wolf dhe i Bonsatonit te cilet jetojn ne Prizren. muziken e ben Ne Studion e Au Records, dhe është pjese e këtij Grupi Armata Ujqve.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0