Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bad Sight Paralajmëron Këngën E Re “Fshima Lotin”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[19-06-2014]
Reperi shqiptar, Bad Sight, do ta dëshmoj edhe njëherë talentin e tij. Pas shumë hiteve, reperi pritet të lancoj një të ri.

Siç shkruan Almiri (Bad Sight) në Facebook, kënga e tij e rradhës do të titullohet "Fshima lotin", e që do jetë në bashkëpunim me Ram Kukaj.

Në Facebook, Bad Sight ka lëshuar disa frekuenca të këngës së re, që pritet të shënojë sukses të madh.
 (Teksteshqip.Com)

      Bad Sight - Fshima Lotin [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: AlbiShow
Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet