Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bad Sight - Si Na Sun Gjon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Na Sun Gjon".
3. Video është e këngës "Si Na Sun Gjon", por nuk këndohet nga Bad Sight.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bad Sight - Si Na Sun Gjon  (Feat. Silence & Gimi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/01/2011

2011-01-11T12:04:46+00:00Reptura I

Ala ksajde un spe lo / sa her du me bo e boj
nket loj qa prodhoj ti ngo / nteren tem po eksplodoj
VSG NG 029 / Mat ron se herav tjera
na ta bim ti e kupton / kush po shkel amatera
seni i ri rap i see / On topp prap kur na ngon
rri ma larg kur sna sheh / ti na njeh po sun e bon
let folin qa dojn tjert / e kan vrejt i kem krejt
beat i ron sun e njek / jo i shpejt po i njejt
Qa ki kallxo para syve / tlidhi un i kom zinxhirt
ni armat deL pi dyve / se pe din qe jem mat mirt
Tash leji tjert qa bojn / n'microfon e prodhojm
kta qe i ngojn dominojn / tjert kopjojn po sun e bojn
nket loj sun na rrxoni / e provoni shpejt deshtoni
pe kuptoni shperthen zoni / kur jem na ka mikrofoni
seni jon pot bllokon / pe kupton kush po sundon
sun e bon teper i gjon / tash i ron pe din te ton

Refren:
Qe a lype un ta pruna / duna tash dil meno mir
sjom i eger qysh menon / po 200 her ma i shtir
tlo pa fjal e kupton / jom ko mu kon gjithmon
ti bonu qysh ta don / lyp gjithka si na sun gjon

REPTURE II

Gjeth e lofem realitetin e kem fol sene t’werteta
Nashta dokmi 1 milion po n’fakt na jem weq 3weta
E di qysh thuhet luhet ti je fake o papak
E boj real repin qysh duhet edhe pse nuk jom zezak
Realiteti te na po wrehet e shprehet kapaciteti
Na nuk jem fake repera mbizotron realiteti
Na jem mc t’wertet e t’wertet kena me met
Na jem real per jet e real kena me wdek
Tash ngom qa po t’thom qeli wesht mshele gojen
Le truprojen le lojen se gjethkun sun e bon wojen
Qdo kshill e jemja t’kfill jom ma real se wetwetja
Mc e dopt ti pshty n’ftyr op sa her ti rrok etja
Repi ka teknik e ti duhet me dit qysh msohet
Dopsat qesin kong po asnjona nuk po ngohet
Doni kurr s'dorzohet per qa t'dush jom i gatshem
M'falni inagji po per juwe jom i pa pershtatshem


Ky tekst u dërgua nga  BadSiGhT
Më Shumë Këngë Nga Bad Sight:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet