Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bad Sight - Ti M'ke Vra

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti M'ke Vra".
3. Video është e këngës "Ti M'ke Vra", por nuk këndohet nga Bad Sight.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bad Sight - Ti M'ke Vra  (Feat. Ram Kukaj)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ram Kukaj

04/03/2020

2020-03-04T18:00:57+00:00Intro:
Ah edhe sot, sikur dje
fjalët që i the, jo ti nuk i mbajte
kujtimi ynë, zemrën po ma then
se ti u m'vrajte, ti mu u m'vrajte

Refreni:
Edhe sa, sa vite sa
mendjën do e mbaj, te ti hala
se m'ke vra, ti mu m'ke vra
e se di, sa do mundem ma

Pjesa1:
Edhe jom mërzit, edhe jom i pit
kush për neve foli, se jom qudit çka ndodhi
edhe sonte, jom tu t'prit
e s'jom tu e dit, sa ka ndiku alkooli
ti m'ke vra, ma rond se plumi që shpon
unë jom gjallë, po i vdekur mbrenda jom
asni natë, nuk m'nzen gjumi
tu shpresu, që ky nuk ke fundi

Ah edhe sot, sikur dje
fjalët që i the, jo ti nuk i mbajte
kujtimi ynë, zemrën po ma then
se ti u m'vrajte, ti mu u m'vrajte

Refreni:
Edhe sa, sa vite sa
mendjën do e mbaj, te ti hala
se m'ke vra, ti mu m'ke vra
e se di, sa do mundem ma

Pjesa2:
E kom zemren t'mushne me lot, sa që s'qaj dot
e n'këtë natë t'ftoftë, veq ti um majshe t'ngrohtë
se t'kom dashtë fort, e s'po di çka me ndjeh sot
s'muj e duroj dot, këtë dhimbje për çdo mot
i mallkoj ato vite, që shkun me grindje
un t'fala dashuri, e ti u m'fale dhimbje
për ty s'kom asni bindje, e asni lloj replike
se ti ma morre zemrën, ma theve edhe ike

Ah edhe sot, sikur dje
fjalët që i the, jo ti nuk i mbajte
kujtimi ynë, zemrën po ma then
se ti u m'vrajte, ti mu u m'vrajte

Refreni:
Edhe sa, sa vite sa
mendjën do e mbaj, te ti hala
se m'ke vra, ti mu m'ke vra
e se di, sa do mundem ma


Më Shumë Këngë Nga Bad Sight:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet