Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bafte - Per Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ah zemer sikur ta dije
Se te du une ty pa hile
Prej meje kurre nuk ishe nda
Veq provo me kon large meje
Ke me pa se qka eshte
Dhëmbje
E ke me lyp mem pa

Buzeqeshja ty te ka hije
Diten me te ti nise
T’premtoj t’lumtur ko me t’bo
T’lutem falmi do minuta
Me t’tregu sa t’du
Po t’lutna
Edhe pse nuk me mjaftojn

Veq ni here na ka dasht
Me u pa e na mu dasht
Veq ni here
Veq ni here

Ty T’lumtur me t’pa
E shkatrroj une ni dynja
le ta din bota
Veq me ty une kom me kon
Je arsya jetes tem
Me ty shpirti m’ flen
Pa ty gjumi nuk me zen
Pa ty o jeta
Bafte
Publikimi: 27/10/2021
Teksti: Bini Nebihu
Video Produksioni: AMIA Studio
Produksioni: Bini Nebihu
Makeup By - Ina Beauties
Assistant - Adelina CimnicaBafte - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Bafte.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bafte:


Komente 0