Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Baggeri - Saher

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Saher".
3. Video është e këngës "Saher", por nuk këndohet nga Baggeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Baggeri - Saher  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/07/2009

2009-07-27T02:09:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Saher" kënduar nga Baggeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Inspirimi Thjesht - Saher

Saher kur senin ton e ngon
Saher ty pot Befason
Pse Femnes ti permas i n'gon
E bi Rapin tem me Plan o Vlla

Papel G - Saher

Reffreni
Saher nxehet na kur vina
saher t`kallt kur vet na s`rrina
cilen po du pe praptoj
qysh t`dush thirem jom nisoj

Repptura 1 :
Wuehh.. a thu kush po vjen
Kecci i qarti.. qe hite po bjen
sjom dhip njeri .. shoqnin se lo vet
me flowin tem dridhi sikur termet
gjoje 1 shkas mos mu kon me mu
t`ofroj qka t`dush beso s`kishe deshtu
si vullkan 1 nxeht rrokna n`flow
du krejt mi ni Kecci numer njo
cila ke qajo Wow nuk pe shoh
a thu e pata dje qe sod nuk pe njo
s`thom i paprekt po qashtu po m`bojn
edhe inat`gjit kongt po mi ngojn
sikur frym shkoj n`secilin ven
femrat ma hajn as1 sem rren
temperatura hat.. zemer mos e zgat
ajde ulu gujza.. ose po shkojna n`shtrat

Reffreni
Saher nxehet na kur vina
saher t`kallt kur vet na s`rrina
cilen po du pe praptoj
qysh t`dush thirem jom nisoj

Repptura 2 :

skeni mo vend sikur herav tjera
qaj qe then regulla shpejt del ka dera
ajde tash kallxo kush jan t`part
ajde tash kallxo kush o ma i qart
ti e vren garant se m`ki pa um nje
un bi atmosfer dal dhe nuk em she
e thejm dej n`mengjes ska lidhje ktu ora
ajde ulu zemer Upss mfal shkoj dora
sillna sikur mac me arrit qellimin tem
i nxo femrat miss e dikujt i dhem
un pe boj temen spo boj sen tjeter
skom ndryshu hiq jom qaj Kecci vjeter
perdori talent po jom shum i shtrejt
pe she edhe vet se mir e ki vrejt
Dil tash pritum e qafem si fmija
Se un kur dal n`skenm`lakmojn edhe pleqnia

Reffreni
Saher nxehet na kur vina
saher t`kallt kur vet na s`rrina
cilen po du pe praptoj
qysh t`dush thirem jom nisoj
Më Shumë Këngë Nga Baggeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet