A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Baggeri - Kallxo Xhi Tkallxojsh


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/04/2010

2010-04-25T00:54:15

Kanun lshoma beatin nejsin xhumojn lodrat / Zëni Qenit Sharrit ti dridhën ene Kodrat / veq me Tetovarqe zuna dost tva ha Recordat / bënja plënin vejtit se ti kurdisi sekondat /
T'pshaursha Konkurrencën ruju dosti ma Distanc / nëse sdo me kën pjesmarës n'Ambulanc / se dikush i ka ka 2-3 un vet 1 Fac / e do tipa nuk um njofen kur um thun skam Shanc /
Mu sum raj bitha urt per ate jam be Mangup / e kjo jet e kish ni vler per ate nuk du me hup / i hapi sajt dikush pi anesh mos mu nguc / un ta du t'mejren Pejth per qate jam be kallxus / un t'kallxoj xhi t'kallxojsh kur per mu bisedohet / si tautna kujt sit du foli dosti kur tum qohet / ju rajni hajni mut kti BaGGer von si bohet / un raj shtrejna kam maj kam Muzika jem prap ngjohet ////// Ref: 2x

A KA MAT FORT HEYYY
NKOT LOJ RAP HEYYY
KUSH JAM UNE BABES HEYYYY
QENI SHARRIT HALA KNEJJJJ

bujrum duku kine pari sikur me ken misafiri, une vej pi ilirides ose thejrem dost Iliri, ose thejrem Qen se ku kaci ta la Shejnj, e kush po thot se un kum vdek dije se tka rrejt/ prap tkallxoj xhi tkallxojsh se per mu esht ka folet, ckot rend jo revolet po kapni majni bolet, dil e sejllu n'4 an line xhi kan then kan then, mere ngjoe qkot muziken ama lshoj pak ma sham zë/
nash n'bin ose maj kodër nash ni beat ose ni lodër, sejll i pari shipe tshofem man fund kush esht ma i dobët, do sum shohen si reper veq pse n'duqan ska Album, sa per 1 Album 10 ti boj aman kam ene qera pun / si pershembull hipi n'Benz dal ani kini e thej, sum jet vaket per studio duhet Femnat ti ishej, ose with my Doggs neper udht e Zvicrës, ne vejm me BaGGer runi kush esht me Bicikëll ///

Refreni a ka mat fort dije se ska mat fort se baggeri yeah Dogg Sharri mathafuckers

Dil kallxo nese sdin xhi ngjo, kur rapovas mgjon me vemendje pot pelqen e shoh, skam nevoj per emnin kur pi moti e kam emnin, lini mikrofonat hajde kapnja dosti temin / se do repera e kshin len Hip Hopin kshin nejs Tallava, e sa per qato Gangsta-Gangsta hala skini pa, un e mleth ni thes me rima ene nejsna per n'hava, sum ha raki per repera shkoj me Zotin me u pa/ kur um bie malli i mleth Qent ta kalli, taj kot e bene Hitin kur sen thu dost jam i pari, per mu esht Studio si per Qenin dost Kutari, e kur i hipi Binës sikur Qeni n'majet malit / e mar Kanun-G dal e prezentona, shpesh i hipi Binës dosti ditëve te Shtëna, mu m'knaqen Pejdhi jo sum knaqen Fama, e sa për Fund dil kallxo shipe tu ciiiii nënaaaaaa hahahaha

BaGGeri for life


Ky tekst u dërgua nga Trentovari Eger
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019