Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Baggeri - Keep It Gangsta  (Feat. Kanun-g)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Kanun-G

25/12/2012

2012-12-25T09:16:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Keep It Gangsta" kënduar nga Baggeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Baggeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet