Më mbaj mend (për 1 muaj)


Baggeri - Zanin Va Nali

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zanin Va Nali".
3. Video është e këngës "Zanin Va Nali", por nuk këndohet nga Baggeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Baggeri - Zanin Va Nali  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/10/2010

2010-10-27T19:55:06+00:00Yeeahh .. back again..with the new hit[shit]
sdi si me thaan..ngjonja vet..

Verse 1.

-Vaj si me ardh misafir pi n`Budapest
Per sicellin ka 1 rim per kejt tjeret ka 1 rresht
Foli per muzik boj ma shaum se 1 fabrik
prap fundi fundit vetin nuk i thom King
Sa per rap ta perli ta gerditi hip-hopin
kejt reperat i roki
me 1 shpull t`King Kongit
Si kinezt e Hong-Kongit ato han veq oriz
Reperat ton han mut . folin veq Bullshit
Njoni ma i gjat aj tjetri ma i kallt
ju perlani dosti une vaj e mar venin e par
1 tetovar si un kejt va hupen temen
hajt se vaj prap n`mot va qi skenen
Femnen tonde jo nuk e du
se e kom pas dje taj n`shpaj kur e ke qu
Per at mshile gojen s'du zo t`ndaj mo
Kallzo ma t`3nt be dost a ka ?!

Refren 2x

A be dost kallzo kush asht i pari
Dil n`Tetov po thojshin Qeni Sharrit
Dil n`Zurich po thojshin BaggerDjali
Kur du vaj prap Zonin Va Nali

Verse 2

Reperat jan kejt mahen cool
qe un ta jap 1 click n`youtube
Reperat Shqiptar i man interneti
Une pa aLbum ama prap m`hecen repi
Se Jom pi Tetove e knoj Tetovarqe
s`knoj me magjupa si Aurela Gace
Knoj vet me Kanunin ose Donin
Xhi me bo se zonin tem e don mikrofoni
S`kom diss as 1 kajnk remix
as 1her me ju s`kisha bo bussiness
turli selaki repin e perliin
e mu kur um ngjojn u duket Albanian Dream
S`du pare pi muzikes se i boj vet
s`du ma shaum se kom i kom kejt
pare femen benz sex
ene me nauk bo kurxho n`fund kom sukses

Refren 2x

A be dost kallzo kush asht i pari
Dil n`Tetov po thojshin Qeni Sharrit
Dil n`Zurich po thojshin BaggerDjali
Kur du vaj prap Zonin Va Nali


Më Shumë Këngë Nga Baggeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet