Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baggeri - Beat & Flow  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/02/2011

2011-02-14T16:25:47+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Beat & Flow" kënduar nga Baggeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Baggeri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Baggeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet