A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Bago - Dul Lulija


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/05/2018

2018-05-18T17:00:05

Music:

Maringlen Boja

Video Production:

EGO Films


Po du me t pas ej
Po du me t pas ej
Asiher me ty spo du mu nal e / 2x

Yah yah dul lulia te bunari
Jah jah o sa shum e kish marr malli
Nah nah po bon zile telefoni
Emrin e kam Bago ajo mu po mthrret kampioni

Ej tash per ty une i lej krejt
Niher jena pa e ti mke pelqy direkt
Ajajajaja Numrin ti mu ma ke dhon vet
Po t thirri lulije se kshu po tka lezet
( 2x)

Po du me t pas ej
Po du me t pas ej
Asiher me ty spo du mu nal e / 2x

Yah yah mami spo tlen per me dal
Jah jah i ke tregu qe ke nje djale
Nah nah a bon sonte per me dal
Se pysim ne asnjonin e une po vij me t marr

Ej tash per ty une i lej krejt
Nisi sikur loje po gjithcka duket perfekt
Emrin sma tregove po ma bone gjeje vet
Po t thirri lulije se kshu po tka lezet
( 2x)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019