Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Bajram Dobra - Fundi!  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

22/02/2015

2015-02-22T12:48:19+00:00

Video Produksioni:

MProduction
E mbaj mend nje takim
Dhe nje ndarje plote pikellim
Sa m'ka vra nje dashni
Mos i ndodht as armiqeve t'mi

Kam provu me genjy veten,
E kam fshehur te verteten
Por kur zemra niher don
kurr genjeshtren se pranon.

E kam Zotin deshmitar se per ty malli mka marr
E ska dit qe me zbardh qe nuk lutem ti me ardh.

Refreni:
Foli zemres si dikur foli se s'tka harru kurrr
Ty tkam pas dhe te kam jete rrena zbahet e vertete
Foli zemres si dikur foli se s'tka harru kurr
Ty tkam pas dhe te kam jete rrena zbahet e vertete

E kam Zotin deshmitar se per ty malli mka marr...

E mbaj mend nje takim
Dhe nje ndarje plote pikellim
sa m'ka vra nje dashni
Mos i ndodht as armiqeve t'mi

Kam provu me genjy veten,
E kam fshehur te verteten
Por kur zemra niher don
Kurr genjeshtren se pranon.

E kam Zotin deshmitar se per ty malli mka marr
E ska dit qe me zbardh qe nuk lutem ti me ardh.

Refreni:
Foli zemres si dikur foli se s'tka harru kurrr
Ty tkam pas dhe te kam jete rrena zbahet e vertete
Foli zemres si dikur foli se s'tka harru kurr
Ty tkam pas dhe te kam jete rrena zbahet e vertete

E kam Zotin deshmitar se per ty malli mka marr...


Më Shumë Këngë Nga Bajram Dobra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet