Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Dobra & Drandofile Rama - Dashni Sekrete  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Bajram Dobra

Teksti:

Arton Ferati

Video Produksioni:

MProduction

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Drandofile Rama (Filja)

14/12/2019

2019-12-14T14:03:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashni Sekrete" kënduar nga Bajram Dobra & Drandofile Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bajram Dobra & Drandofile Rama i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bajram Dobra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet