Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Bajram Dobra - Krejt Me Dallavere  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/06/2017

2017-06-12T17:02:18+00:00

Muzika & Teksti:

Kreshnik Avdiu

Video Produksioni:

MProductionKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Krejt Me Dallavere" kënduar nga Bajram Dobra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bajram Dobra i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bajram Dobra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet