Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bajram Gigolli - Tallava

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tallava".
3. Video është e këngës "Tallava", por nuk këndohet nga Bajram Gigolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bajram Gigolli - Tallava  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17

Këngë e albumit:

"Vullkan Tallava"

Këngë e albumit:

"Këngë Dasmash"

Këngë e albumit:

"Ah Moj Tradhetare"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Oooo ngoni shok o shoko ju more vllazniee e qka po knon bajrami oo ni Kosovaliee o ni Prizrenalie.ee po ju knoj edhe kadal dale kadal dale e me vullnete e knoj ANDIN hajde un qysh e kam adet e wysh e kam adete.
Ehajde hajde hajde hajde qitja timin jalla qitja timin.
Jasha jasha.
Eee dola dola dola tash ka peja tash o mor ka pejaaa e aty kish aman aman shum vajza treja shum vajza treja.
E tash vazhdoj un me knu ket Andi Jalla Andi Shala E Ky Andi Shoko o more Digjeje qatje ne Prizrene.
e din me kall aman aman jalla din me djege e kush ka dasma thirrne andin jav kall krejteee.
e kshtu mbatova jalla tallavaa jallaa tallavaa


Ky tekst u dërgua nga DjAnndi044102869
Më Shumë Këngë Nga Bajram Gigolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet