Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bajram Gigolli - Qik Hasjane

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qik Hasjane".
3. Video është e këngës "Qik Hasjane", por nuk këndohet nga Bajram Gigolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bajram Gigolli - Qik Hasjane  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

28/04/2013

2013-04-28T07:45:34+00:00QIK HASJANE

OOOOO USHTON ZANI O NER LENDINA QIK HASJANE MOJ JE MA E MIRA

KUSH POT SHEH O QUDI PO BANE SYT E TU SIKUR FILXHANE

PO E MAN VETEN O SI BOSTANE O JE MA E MIRA QIK O SKE QKA BANE

FLOKT E TUA JAN AQIKE SIKUR LULET NE PASHTRIKE

FTYRA JOTE SI HANA E PLOTE O DO TI THAM QIK 2 FJAL SOTEE

SA T’KET NATA 100 SAHATE O MET DAL PUN QIKO MET PAS NGATE

SIT FOL KUSHO NAJ FJAL PER TYE PASHA BESEN A DERT MOS KIEE

RUJU PAK O MOJ DALLENDYSHE OO SYNI KEQE O ESHTE DRO MET PRISHEE O HEJJ.


Ky tekst u dërgua nga  ariana
Më Shumë Këngë Nga Bajram Gigolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet