Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Bajram Gigolli - Kqyrni Shoqe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

01/02/2011

2011-02-01T18:45:00+00:00kqyrni shoqe qa ka rritur nana ieo kqyrni shoqe qa ka rritur nana oo e ka belin o per dy kollana i e o e ka belin o per dy kollana oo .

kqyrni shoqe dimijat me vija i e o kqyrni shoqe dimijat me vija oo e ka na o bajrak ner qika i e o e ka nana o bajrak ner qika oo .......
jena motra kallbllak jena motra kallbllak lulija na ban rahat lulijen na ban rahat jena motra qika shum oj lulije oj llokum jena motra qika shum oj lulije oj llokum


Ky tekst u dërgua nga Kullerka
Më Shumë Këngë Nga Bajram Gigolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet