Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bajram Gigolli - Ne Drras Te Vekut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Drras Te Vekut".
3. Video është e këngës "Ne Drras Te Vekut", por nuk këndohet nga Bajram Gigolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bajram Gigolli - Ne Drras Te Vekut  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2016"

Komente

Asnjë Koment

10/09/2016

2016-09-10T09:17:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Drras Te Vekut" kënduar nga Bajram Gigolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Sabri Fejzullahu & Adelina Ismaili. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sabri Fejzullahu:

N`dras te vekutt kush po kan
kan syzeza o per jaran
kan syzeza o per jaran
dushk e bar o ne mal po i than ...

Adelina Ismaijli:

Dushk e bar ne mal po i than
nuk po e len o veren me dal
nuk po e len me dal sivjet
per qat djal o qe na ka dekk ...

Oh ku je more jaran
a e din besen qe ma ke dhan
dek mke pa kur u qove nkam
kur po e ni un zanin tan ....Më Shumë Këngë Nga Bajram Gigolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë