Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bajram Hajdini

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Bajram Hajdini është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 7 Qershor 2016, Bajram Hajdini publikon videoklipin "Penduesit Thone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ibish Krasniqi

Afrim Haziri

Fazli Axhaj

Den Hasanaj

Ertan Shakiri

Florim Buzolli

Rufat Saliji

Orhan Mustafa

Uvejs Haxhi

Lavdrim Rexhepi

Tags: Bajram Hajdini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet