Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajramali Idrizi - Mor Pellumb Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Mor pellumb gurgurlo c'faj te kane bilbilat ooo kam nje halle s'mund ta them nje vashe zemren ma rembeu

une kete vashe e pres kah hera syri i saj si shtat pranvera (2x)

pse or pellumb ri n'merzi vet ke ndjere se ra n'dashni blej unaze vashez ooo ndoshta ja merr zemren ooo
do t'i bleje oree unaze do ta veshi me fustan t'bardhe(2x)

dil orr pellumb tek ai lume ku ka zog e lule shume atje rijn vazhat oo flake ju ndeze zemrat ooo
se atje vasha po t'prete t'i ka fal dy syte e zeze (2x)


Ky tekst u dërgua nga Xate-sll

Bajramali Idrizi - Mor Pellumb
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mor Pellumb".
3. Video është e këngës "Mor Pellumb", por nuk këndohet nga Bajramali Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajramali Idrizi:


Komente 0