Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajramali Idrizi - Perse Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Se te desha vet dhe t'u qasa vete dhe te putha vet
Se te desha vashe dhe t'u qasa vashe
uhuhuu
dhe te putha vashe
O prandaj te dua, prandaj vashe e grua, fshehtesi per mua, as me flete perhere a dhe dhe m'u qas perhere a dhe me plas perhera

Se te humba vashe, veten dogja vashe (dhe ste gjeta vashe (2x) )

Se te humba vashe, veten dogja vashe (dhe ste gjeta vashe (2x) )

Se te desha vet dhe t'u qasa vete dhe te putha vet
Se te desha grua dhe t'u qasa grua
uhuhuu
dhe te putha grua
O prandaj te dua, prandaj vashe e grua, fshehtesi per mua, as me flete perhere a dhe dhe m'u qas perhere a dhe me plas perhera

Se te humba vashe, veten dogja vashe (dhe ste gjeta vashe (2x) )

Se te humba vashe, veten dogja vashe (dhe ste gjeta vashe (2x) ).
Se te humba vashe, veten dogja vashe (dhe ste gjeta vashe (2x) )

Se te humba vashe, veten dogja vashe (dhe ste gjeta vashe (2x) ).


Ky tekst u dërgua nga Xate


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bajramali Idrizi - Perse Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perse Te Dua".
3. Video është e këngës "Perse Te Dua", por nuk këndohet nga Bajramali Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajramali Idrizi:


Komente 0