A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Familja

Familja
Ne raste te veshtira
Ne Gezime dhe hidherime
Kush me ndimoi ishte
Familja ime

Kur une qaja dhe kisha hidherim
Ishte familja ne krahun time
Kur qeshja dhe kisha gezim
Familja me uronte me shume mirkuptim

Familja ime pa ty nuk mund te jetoj
Je me e mira qe mund te imagjinoj
Per qdo sakrific per qdo mundim
Shume t'falenderoj je ylli Im.

- poem written by Barbora Berisha


- Submitted by Barbora Berisha -

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  8


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019