Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bardhi - Betohemi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Betohemi".
3. Video është e këngës "Betohemi", por nuk këndohet nga Bardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bardhi - Betohemi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  128

Muzika & Teksti:

Bardhi Idrizi

Komente

2 🔥

22/09/2020

2020-09-22T17:00:11+00:00Hey beb, a po takohemi?
M'vjen keq qe ta kam ngrit zonin
E kaniher edhe tensionin
Hajde per njoni-tjetrin betohemi
Qe na dy kurr mos largohemi
Edhe nese neser vdes njoni

Hajde per njoni-tjetrin betohemi
Qe na dy kurr mos largohemi
Edhe nese neser vdes njoni
M'vjen keq qe ta kam ngrit zonin

Ty ta kam kqyr zemren
Skom kqyr xhirollogari
Tash teshat i kam gjujt e nr ta kam fshi
Amo kujtimet, perqafimet e premtimet
hala ktu i ki

Hala ktu i ki,po n'zemer kon e kii
Kerkush nuk o perfekt, as une nuk jam e di
Amo kujtimet,perqafimet e premtimet
hala ktu i ki

Hala menoj me naj tjeter a je?
E nese s'je kallzom e lumtur a je?
E di qe sje po vi po t'mar vec ku je?
(Vec po du me dit)

A po t'rreh zemra kur po t'thirri,t'thirri,t'thirri
Kurgjo so bo pahiri,hiri

A po t'rreh zemra kur po t'thirri,
Kurgjo me ty so bo pahiri


Hajde per njoni - tjetrin betohemi
Qe na dy kurr mo s'largohemi
Edhe nese neser vdes njoni
M'vjen keq qe ta kam ngrit zonin

Beb ty du me t'rujt deri sa t'shkojm te vorri
Fjala jem ka pesh ma shum se betimi ni doktorri

Kaniher t'kam friksu ma shum se horrori
E di qe n'ket tragjedi une jam autori
Kto skena qe i kem bo sjon kon t'planifikume

Per ato qe kan shti deshir e realizume
Me ty gjej qetsin,du mu largu prej zhurme
Vec kallzom sa me shpejt se jam ka du me lu bre
(Vec po du me dit)

A po t'rreh zemra kur po t'thirri,t'thirri,t'thirri
Kurgjo so pahiri-hiri
A po t'rreh zemra kur po t'thirri
Kurgjo me ty so bo pahiri
(kurgjo so bo pahiri)


Hajde per njoni - tjetrin betohemi
Qe na dy kurr mo s'largohemi
Edhe nese neser vdes njoni
M'vjen keq qe ta kam ngrit zonin


Ky tekst u dërgua nga AnesaKartolina (5)

26
13
18
21
17

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Bardhi Idrizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet