Më mbaj mend (për 1 muaj)


Barooti - Qa Ju Gjeti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qa Ju Gjeti".
3. Video është e këngës "Qa Ju Gjeti", por nuk këndohet nga Barooti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Barooti - Qa Ju Gjeti  (Feat. DMC aka Babloki)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

DMC aka Babloki

13/10/2015

2015-10-13T16:59:52+00:00Barooti: Ref;2x
..................................................................
Kejt po thojn qa na gjeti
Gjinja po thojn man a je n'veti
Se kan menu qe na e kena lon
Po jena kthy ma ron mi rrxu teton se hon e don e kem zakon
..................................................................

Barooti
..................................................................
Hej ti me limozin leje fantazin
Mos um fol per villa se kaqak e ki shpin
As mos um fol per femna se as njo nuk e ki
Na myte me rrena fake wannabe
Hej ti me swag qe po knon per lek
Ngjep se ki ni filing ose nuk e ki ni cent
E ti po knon per bari po thu qe je i pari
Zonin mos ta ni se vi tani zonin ta nali
Hej ti me kerre kejt renta car
Kejt naper spote me ka 1 thes dollar
Kejt miljonera spoku prej goje
Shumica gabim jon kyq n'ket far loje
Po thu qe je reper aaa lepit per trupi
Stilin shum gangsta filma filma hollywood'i
E ti po fol per street po bon panik
E di qe garant ik 1 pedarte me ta qit
..................................................................

Barooti: Ref;2x
..................................................................
Kejt po thojn qa na gjeti
Gjinja po thojn man a je n'veti
Se kan menu qe na e kena lon
Po jena kthy ma ron mi rrxu teton se hon e don e kem zakon
..................................................................

DMC
..................................................................
Me Barootim me dostin tem t'vjeter
A e dini qa na ra n'men ni koh tjeter
E tash ka n'dryshu e paska pa perparu
Ja kan nis do cka kan n'shpija mej kallxu
Ulu se t'njoh ty me gjith shoqe
Se badihava e keni plot jeten borxhe
Se din mir qka ndodh se po na shajn hala
I bjen n'men kur fluturon me gjith temel n'hava
Koootee tan jeten qookeee
Tash nalt me sllooogeee emrin me qit
Whooopppp spo hupi mo koh
Ana 1 arsyje prej t'verrteti
Skom koh per fallca qe i majta ngat veti
Kom kohe per ata qe dojn muzik realiteti
Skom kohe per ata qe dyshun e than qa na gjeti
..................................................................

Barooti: Ref;2x
..................................................................
Kejt po thojn qa na gjeti
Gjinja po thojn man a je n'veti
Se kan menu qe na e kena lon
Po jena kthy ma ron mi rrxu teton se hon e don e kem zakon
..................................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Barooti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet