Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bashkim Alibali - Shkodra Zemra Jeme

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkodra Zemra Jeme".
3. Video është e këngës "Shkodra Zemra Jeme", por nuk këndohet nga Bashkim Alibali.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bashkim Alibali - Shkodra Zemra Jeme  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  10

Pjesëmarrëse në

Kenga Ime 2014

Komente

Asnjë Koment

02/06/2014

2014-06-02T01:03:51+00:00Kur Rrozafa nalt ne koder
pasqyrohet mbi liqen
vend ma t'bukur se ty Shkoder
askerkund nuk ke ku e gjen

Neper bahce, karaifilat
kur te nisin me lulzu
do t'i mbledh une te gjith' bylbylat
bashk' nji jare, oh me kendu

Rref:
Jam shkodran, jam marakli
ne Sarreq kam ndej me shpi
tuj u plak bahem edhe ma i ri
se ne shpirt jam hashari (2x)

Kur ne kisha bjen kumona
kur kendon hoxha ne minare
Shqiptarisht gjith zemrat tona
shkrihen bashke e bahen jare

Shkoder e dashtun, zemra ime
kudo shkoj ti je me mu
se me ty kam shume kujtime
e nuk mundem me i harru

Nana ime, kur kam le
nji fjal ari ma ka than
nen ket qiell e mbi kte dhe
lumi ai qe o asht shkodran

Rref:
Jam shkodran, jam marakli
ne Sarreq kam ndej me shpi
tuj u plak bahem edhe ma i ri
se ne shpirt jam hashari (2x)

Kur ne kisha bjen kumona
kur kendon hoxha ne minare
Shqiptarisht gjith zemrat tona (2x)
shkrihen bashke e bahen jare


Ky tekst u dërgua nga A l k e t a
Më Shumë Këngë Nga Bashkim Alibali:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet