Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Paçuku - Shpresa Ime E Dashur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


// Flokët e tua t'gjata e t'zeza,
Ecja si n'ër gureve
F'tyra e jote e bukur si zana
Nuk më len aspak të qetë //

// Shpresa ime t' dashuroj, sa herë të takoj
E din mua përm'as teje shpirti im mbaroi //

// Do të vjen dhe dita e jonë aq e ndritur
S'bashku do të jemi ne
Jetë më e bukur thuaja t'shoqit
Ku ja rritë shpirt e the

// Shpresa ime t' dashuroj, sa herë të takoj
E din mua përm'as teje shpirti im mbaroi //


Ky tekst u dërgua nga  GreenEye66

Bashkim Paçuku - Shpresa Ime E Dashur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpresa Ime E Dashur".
3. Video është e këngës "Shpresa Ime E Dashur", por nuk këndohet nga Bashkim Paçuku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Paçuku:


Komente 0