Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Basri Bega

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
Basri Bega është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareEpopeja E Jezercit


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Destan Pagarusha

Alush Malushaj

Xhemajl Qeta

Lush Dumnica

Ramiz Bytyqi

Shpresim Krasniqi

Fetah Bajgora

Fadil Nreca

Gjergj Gjoni

Bib Kosova


Tags: Basri Bega

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet