Më mbaj mend (për 1 muaj)

Basri Maloku - Eli Eli Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur te pash per t'paren her moj e bukura flokverdh
Kur te pash per t'paren her moj e bukura flokverdh
Zemren ma mbushe plot vner Zemren ma mbushe plot vner
kur te pash per t'paren her
Eli Eli eja ktu Mallin tim me ma tregu
Eli Eli eja ktu s'bashku Jeten me Kalu
Eli Eli eja ktu s'bashku Jeten me Kalu
Eli Eli moj flokverdh Jeta pa ty ska pranver
Eli Eli moj flokverdh Jeta pa ty ska pranver
Eli Eli Shpirti im Eli Eli Shpirti im
Jeta pa ty ska Lulzim
Eli Eli eja moj prej meje mos u largo
Plagt e mia mi shero tjeter kend mos e Kerko
Plagt e mia mi shero tjeter kend mos e Kerko
Kur te dal ne mbremje per me u shetit
Fetyra e jote po me ban drit
E ne gjum un ku pushoj E ne gjum un ku pushoj
Ardhmerin me ty e ENDRROJ
Eli Eli moj belholl per qdo dit pot shoh ne shkoll
Eli Eli engjellush sikur ti sme pelqen KUSH
Eli Eli engjellush sikur ti sme pelqen KUSH


Basri Maloku - Eli Eli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eli Eli".
3. Video është e këngës "Eli Eli", por nuk këndohet nga Basri Maloku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Basri Maloku:


Komente 0