Më mbaj mend (për 1 muaj)

Basri Maloku - Ajnora Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Kur nje dit Pranvere isha i Gezuar
Dashurin e par me ty kam Filluar
Kur nje dit Pranvere isha i Gezuar
Dashurin e par me ty kam Filluar
Te Lutem AJNORA eja ti Te Un
Dit e Nat mendoj per Ty se te DUA SHUM
Te Lutem AJNORA eja ti Te Un
Dit e Nat mendoj per Ty se te DUA SHUM
Ti e di AJNORA se te Deshta Ty
Si ste vjen aspak gjynah mu mem Len n'vetmi
Ti e di AJNORA se te Deshta Ty
Si ste vjen aspak gjynah mu mem Len n'vetmi
Te Lutem AJNORA eja ti Te Un
Dit e Nat mendoj per Ty se te DUA SHUM
Te Lutem AJNORA eja ti Te Un
Dit e Nat mendoj per Ty se te DUA SHUM
Te Lutem AJNORA eja ti Te Un
Dit e Nat mendoj per Ty se te DUA SHUM


Basri Maloku - Ajnora
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajnora".
3. Video është e këngës "Ajnora", por nuk këndohet nga Basri Maloku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Basri Maloku:


Komente 0