Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Beatles - I'll Follow The Sun  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00One day youÂ’ll look to see IÂ’ve gone,
For tomorrow may rain so IÂ’ll follow the sun.
Some day youÂ’ll know I was the one,
But tomorrow may rain so IÂ’ll follow the sun.
And now the time has come so my love I must go,
And though I lose a friend in the end you will know, oh
One day youÂ’ll find that I have gone,
But tomorrow may rain so IÂ’ll follow the sun.
And now the time has come so my love I must go,
And though I lose a friend in the end you will know, oh
One day youÂ’ll find that I have gone,
For tomorrow may rain so IÂ’ll follow the sun.


Më Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet