A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - Long, Long, Long


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

It's been long long long time
How could I ever have lost you
When I loved you

It look a long long long time
Now I'm so happy I found you
How I love you

So many tears I was searching
So many tears I was wasting
oh, oh

Now I can see you be you
How can I ever misplace you
How I want you
Oh, I love you
you know that I need you
Ooh, I love you


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019