A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - Love These Goon Shows!


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Love, love me do
You know I love you
I'll always be true
So please love me do
Wo ho love me do

Love, love me do
You know I love you
I'll always be true
So please love me do
Wo ho love me do

Someone to love
Somebody new
Someone to love
Someone like you

Love,love me do
You know I love you
I'll always be true
So please love me do
Wo ho love me do

Love, love me do
You know I love you
I'll always be true
So please love me do
Wo ho love me do
Yeah love me do
Wo ho love me do


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019