A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - No One Wants Me


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

they say that everyone, wants someone
i know no one wants me.
they say that everone, needs someone.
i know no one needs me.

if your wonderin' who the lonliest creatures in the world can be...
theres the ugly duckling, the little black sheep and me. uh huh.

they say that everyone, wants someone
how come no one wants me.
they say that everone, needs someone.
how come no one needs me.

if your wonderin' who the lonliest creature in the world can be...
theres the ugly duckling, the little black sheep and me. uh huh.

they say that everyone, wants someone
i know no one wants me. i know no one wants me. i know no one wants me.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019