A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Beatles - Nothin Shakin


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Not guilty
for getting in your way
while you're trying to steal the day.
Not guilty
and I'm not here for the rest,
I'm not trying to steal your vest.

I am not trying to be smart,
I only want what I can get.
I'm really sorry for your ageing head.
But like you heard me said:
not guilty.

No use handing me a writ
while I'm trying to do my bit.

I don't expect to take your heart.
I only want what I can get.
I'm really sorry that you're underfed.
But like you heard me said:
not guilty.

Not guilty
for looking like a freak,
making friends with every Sikh.
Not guilty
for leading you astray
on the road to Mandalay.

I won't upset the apple cart.
I only want what I can get.
I'm really sorry that you've been misled.
But like you heard me said:
not guilty.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019