A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Beatles - Soldier Of Love


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Lay down your arms and surrender to me.
Lay down your arms and love me peacefully. Yea.
Use your arms for loving me, baby thats the way its gotta be.
there ain't no reason for you to declare, war on the one who loves you so.
So forget the other boys, cause me love is real.
Come off your battlefield!

Lay down your arms and love me peacefully.
Yea lay down your arms and love me tenderly. Yea.
Use your arms to hold me tight, baby i dont wanna fight no more.
The weapons you're using are hurting me bad.
But someday you're going to see.
Cause my love baby is the truest you've ever had.
A soldier of love that's hard to beat.

Lay down your arms around me and love me peacefully.
Lay down your arms and surrender to me. Yea.
Use your arms to squeeze and please cause im that one that loves you so.
Oh baby, lay down your arms.
Please baby lay down your arms.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019